O nás

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

s radostí Vám oznamujeme vznik nového projektu PRINTERRA, v němž se spojily dvě společnosti působící na trhu tiskových a mailingových služeb. Nová společnost PRINTERRA, s.r.o. vzniká spojením předního českého specialisty na direct mailingové služby – České mailingové společnosti s.r.o. a firmy LNT, s.r.o., tiskového studia z Chýně, která již několik let provozuje úspěšný portál ePrinter.cz.

Díky spojení obou firem můžeme rozšířit portfolio našich služeb a Vám, našim zákazníkům, nabídnout komplexní tiskové a zásilkové služby na klíč pod jednou střechou s vysokou přidanou hodnotou.

Využitím technologických kapacit obou firem jsme schopni uspokojit i ty nejnáročnější tiskové požadavky jednoduchým zadáváním tiskových podkladů do automatického systému z pohodlí Vaší kanceláře a zrychlit odbavení všech zakázek. Jako jedni z mála na českém trhu nabízíme možnost rychle a účinně personalizovat předměty, které ostatní společnosti běžně vyrobit nemohou.

Délka standardního zpracování zakázek závisí na konkrétních produktech, obecně však patří k nejrychlejším na českém trhu. Před odesláním objednávky si však můžete vybrat i službu „expres“ a „super expres“, kdy za určitý příplatek Vaši zakázku předřadíme před ostatní, vyrobíme ji a předáme k doručení na Váš stůl co nejrychleji.

Pro doručení zakázek využíváme většinu hlavních doručovatelských společností, působících v ČR, a jako jedni z mála také zajišťujeme distribuci i do zahraničí.

SÍDLO společnosti a hlavní výdejní místo:

PRINTERRA s. r. o.
Masarykova 73/74
252 19 Rudná
IČ: 24732664, DIČ: 24732664
spisová značka C 169708 vedená u Městského soudu v Praze
Výdej zakázek: 7:00 - 15:30 hod.
Ohledně předání mimo pracovní dobu se lze domluvit také individuálně

BOXY pro převzetí:

LNT, s.r.o.
K Palpostu 721
253 03 Chýně
Výdejní doba:
Po - Čt 6:00 – 22:00
Pá 6:00 - 20:00
So - Ne 08:00 - 20:00 

Těšíme se Vaše zakázky!